Serenity Pendik ile hayallerinizi ertelemeyin hemen yaşamaya başlayın.

Pendik'in en avantajlı bölgelerinden birinde yer alan Serenity Pendik, 2000 metrekare yeşil alanıyla size kent hayatının içinde bir huzur alanı öneriyor. 2+1 ve 3+1 seçeneklerinden oluşan 130 adet daire, yaklaşık 20.000 metrekare genel bir alanın içinde bulunuyor. Şehrin tempolu yaşamoından sonra evinize geldiğinizde, havanızı değiştirip, huzuru yakalayacağınız özelliklerde bir yaşam sizi bekliyor olacak.
Blokların 1.katından bile denizi görebileceğiniz Serenity Pendik'te çatılar seyir terası olarak kurgulandı. Ortak alan olarak kullanılacak seyir teraslarında her dairenin 10 metrekare kullanım hakkı da bulunuyor.

Serenity Pendik İle Konfor Hayatın Merkezinde.

PROJE-01

Serenity İle Ayrıcalık
Lüks Olmaktan Çıktı

Pendik’in en avantajlı bölgelerinden birinde yer alan Serenity Pendik, 2000 metrekare yeşil alanıyla size kent hayatının içinde bir huzur alanı öneriyor. Şehrin temposundan sonra evinize geldiğinizde, havanızı değiştirip, huzuru yakalayacağınız özelliklerde bir yaşam sizi bekliyor olacak.
PROJE-05

Şehrin Stresine Uzak
Avantajlarına Yakın

Yeni eviniz, Pendik’in denize nazır sırtlarında, metro istasyonuna ve E5 karayoluna 2 dakika mesafede. Eğer sahile inip deniz havası almak isterseniz, sadece 5 dk içinde Pendik sahilindesiniz. Yakın olmak istediklerinize yakın, uzak olmak istediklerinize uzak olmak Serenity Pendik ile elinizde.
PROJE-07

Zerafet Evinizde
Zerafet Hayatınızda

Dairenizde, Seren Serengil'in özel zevkini, seçkin estetik detayları ve kullanılan malzemelerin üstün niteliklerini fark edeceksiniz. Seren and the City konsepti ile benim evim böyle olmalı diyeceğiniz dokunuşlar Serenity'de sizleri bekliyor olacak.
PROJE-06

Küçükten Büyüğe
Serenity Dinamizmi

Sağlıklı yaşamı tercih eden ve formuna dikkat edenler için tam donanımlı fitness salonu, hemen alt katta bulunuyor. Günün stresini atarak rahatlamak istediğinizde ise sauna elinizin altında. Siz bu ayrıcalıklardan faydalanırken, çocuklarınız da kendileri için özenle hazırlanmış oyun alanlarında çocuk olmanın tadını çıkaracaklar.

Serenity Pendik Görsel Galeri